Money S4 ako odpoveď na aktuálne potreby trhu

Publikovan: 12.10, 2009    Tma: CIGLER SOFTWARE

Bratislava (12. októbra 2009) - Po nedávnej premiére v Čechách, spoločnosť CÍGLER SOFTWARE, a.s., predstavila aj slovenským zákazníkom nový, moderný informačný systém Money S4, ktorý je odpoveďou na aktuálny záujem firiem o výkonné a cenovo dostupné ERP riešenia. Money S4 pokrýva požiadavky firiem na vedenie ekonomickej agendy a riadenie podnikových procesov v oblasti obchodu, služieb a výroby. Systém využíva moderné databázové prostredie, ktoré zvyšuje jeho výkon a úroveň bezpečnosti dát a je pripravený aj pre nastupujúci Windows 7.

"Money S4 nájde uplatnenie v každej firme, ktorá pre svoj ďalší rozvoj potrebuje systém ERP, ale z finančných dôvodov si ho doteraz nemohla dovoliť," hovorí Dušan Peško, predseda predstavenstva CÍGLER SOFTWARE, a.s., a dodáva, že "náklady na zavedenie Money S4 do reálnej prevádzky sme znížili na minimum." Money S4 znižuje náklady predovšetkým vďaka dvadsaťročným skúsenostiam spoločnosti CÍGLER SOFTWARE s vývojom ekonomických aplikácií. Najčastejším faktorom pomalého zavádzania systémov do prevádzky sú problémy s importom dát z predošlého systému, alebo zdržania spôsobené preškoľovaním obsluhy na nový systém.

"Money S4 je natoľko jednoduché, že pokiaľ viete pracovať s programami pod Windows, na Money S4 si zvyknete po niekoľkých minútach. Pre našich zákazníkov sme pripravili komfortný prevodný nástroj na migráciu dát, ktorý umožňuje v piatok ukončiť prácu v staršom systéme a v pondelok začať naostro v novom." informuje Ing. Pavol Garaj, manažér pre segment stredných zákazníkov CÍGLER SOFTWARE, a.s.
Money je uznávanou značkou predovšetkým v segmente stredných a menších firiem. Celkový počet licencií systémov Money používaných medzi zákazníkmi v SR a ČR presahuje 100.000. Systémy Money sú v súčasnosti dostupné so slovenskou a českou účtovnou legislatívou, ako aj s možnosťou použitia v slovenskej, českej, anglickej a nemeckej jazykovej mutácii.

O spoločnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. CÍGLER SOFTWARE je jedným z najvýznamnejších, tradičných výrobcov a dodávateľov IT riešení a služieb na trhoch Slovenskej a Českej republiky, určených predovšetkým pre segmenty malých, stredných a stredne veľkých spoločností. Produktový rad MONEY (S3,S4,S5) sa stal spolu s poskytovaním súvisiacich služieb, synonymom inovatívnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti práce s podnikovými informáciami. Dôkazom toho je viac ako 100.000 verných používateľov našich riešení a služieb.

CÍGLER SOFTWARE má svoje zastúpenia v Bratislave a Prešove, v Prahe, Brne, Plzni a Liberci. Predaj a podporu produktov spoločnosti zabezpečujeme sieťou autorizovaných predajných a konzultačných centier. CÍGLER SOFTWARE neustále potvrdzuje kvalitu dodávanej hodnoty zákazníkom významnými oceneniami nezávislých autorít. Značka Czech Made (1996), Microsoft Industry Awards v kategórii Technology Award (2007 a 2008), v rokoch 2008 a 2009 boli naše produkty opakovane vyhlásené za IT Prudukty roka, ISO 9001:2008 (2009), Certifikát a Zlatá medaila Slovak Gold (2009).

Významný podiel na našich úspechoch má vysoká odbornosť, kompetentnosť a seriózny prístup všetkých našich zamestnancov k zákazníkom. Dlhodobo sa snažíme o vybudovanie stabilného pracovného kolektívu s dôrazom na dobré medziľudské vzťahy založené na vzájomnej dôvere a lojalite Bližšie informácie: http://www.money.sk


Zdroj: CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Zdieľajte správu vo Vašej obľúbenej sociálnej sieti: Bookmark and Share Subscribe


Chcete uverejni tto sprvu na Vaej strnke ? Pouite nasledovn kd.

Autor: admin
 

Svisiace odkazy

Hodnotenie lnku

Priemern hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvote poet hviezdiiek:

Vynikajci
Vemi dobr
Dobr
Priemern
Zl

Monosti

Svisiaca tma

CIGLER SOFTWARE

Vytvoil Webdesign Dra-go.cz

as potrebn k spracovaniu strnky 0.06 seknd